Mikina Hillman XPR polofleece vás zahřeje v každém ročním období

Mikina je kus oblečení, který má využití v každém ročním obdobím. Mikina XPR polofleece by neměla chybět v žádném šatníku lovce, či myslivce. Ocení ji ale všichni, kteří tráví čas venku za každého počasí.

Mimořádně lehká, teplá a oděru odolná mikina je zhotovena z certifikovaného materiálu nanofleece®, který poskytne Vašemu tělu dokonalou tepelnou izolaci v chladnějším počasí a ochrání Vás před dotírající zimou. Zesílená zadní strana zad vložkou z fleesového materiálu VentaFleece® udrží záda v teple. Promyšlený střih a kombinace materiálů zaručí, že mikina nezvlhne ani při nadměrném pohybu.

Jedinečná technologie SilverGEAR® s antibakteriální a antipachovou vrstvou pohlcuje pachy a likviduje bakterie, díky čemuž můžete mikinu nosit nezvykle dlouho, aniž byste ji museli často prát. Samozřejmě se tím snižuje i možnost, že vás na dálku ucítí zvěř.

Funkčnost mikiny ještě více podtrhuje větru odolný zip, hrudní kapsa a bezešvé všití rukávů. To zaručuje komfort při nošení zbraní, či jiných těžkých nákladů.

Mikina Hillman Mikina XPR uspokojí nejen lovce a myslivce, pro které je kvalitní oblečení klíčové, ale všechny ostatní zákazníky, kteří tráví čas venku za každého počasí.


Zaujala vás mikina XPR? Neváhejte objednat zde.
Nenašli jste svou velikost? Neváhejte nás kontaktovat.