Podzimní bunda Hillman XPR Insulator - ochrání vás před nepřízní počasí

Podzim už na dveře neklepe, ale v klidu vešel a přinesl s sebou studené vichry a podzimní plískanice. Na ně je třeba se pořádně připravit. A proč ne třeba ultralehkou loveckou podzimní bundou, která Vašemu tělu poskytne dokonalou tepelnou izolaci a ochrání Vás před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Bunda XPR Insulator značky Hillman je navržená a ušitá tak, aby dokonale kopírovala tělo a zajistila ochranu před přízemními mrazíky i dotěrným podzimním větrem. Vnitřní manžety rukávů jsou z elastického materiálu, takže si je můžete stáhnout až k dlaním.

 

Lehký a jemný materiál, že kterého je bunda vyrobena, zajišťuje komfort pro pohybu. Antibakteriální vrstva stříbra SilverGEAR® účinně ničí Vaše tělesné pachy. Díky tomu můžete nosit bundu nezvykle dlouho, aniž byste ji museli prát. Samozřejmě se tím snižuje i možnost, že vás na dálku ucítí zvěř, což je klíčové pro lovce a myslivce.
Bunda má v zadní stěně zvláštní kapsu pro vyhřívání zad dečkou systémem Heatmax. Díky tomu je XPR Insulator ideální jako střední vrstva pod zimní bundu a díky vyhřívání Vám nebude zima ani při delším pobytu v chladu.

Díky celkem šesti kapsám a praktickému, odolnému provedení je bunda Hillman XPR Insulator nepostradatelným vybavením do chladných měsíců. V kombinaci s dalšími produkty Hillman, jako jsou například kalhoty XPR S Pants, vás žádná plískanice nezadrží.

Máte o bundu XPR Insulator zájem? Neváhejte objednat zde.
Nenašli jste svou velikost? Neváhejte nás kontaktovat.