Bennon TERRENO high

Celokožená trekingová obuv s pohodlným systémem rychlého šněrování je vybavena voděodolnou membránou REGI-TEX® a celopryžovou podešví Vibram®. Díky kotníkovému provedení bude vaše noha vždy ve stabilní poloze. Kvalitní zpracování pak zajistí sucho a teplo i v nepřízni počasí.
Značka Bennon má dlouholetou tradici výroby outdoorových bot. Díky neustálému vývoji technologií a nových modelů bot je to dnes již sázka na jistotu. Tyhle boty vás zkrátka podrží i v náročných povětrnostních a terénních podmínkách a to jak ve volném čase, tak i v pracovním nasazení.

Péče o boty TERRENO High není nijak náročná. Ochrana špičky zabraňuje poškození svrchní ušně. Díky membráně je bota nepromokavá, ale zároveň prodyšná. Povrch boty můžete impregnovat speciálními vosky, či impregnací na bázi vody. Vosk je však pro kůži vhodnější. Důležité je boty pravidelně čistit, nenechávat na nich dlouho větší nánosy bláta a jiných nečistot, které by mohly po čase snížit vlastnosti bot. Neznamená to však, že musíte boty každý týden mýt pod tekoucí vodou. Boty Bennon Terreno High jsou konstruované tak, aby zvládly náročné podmínky a podržely vás v náročných podmínkách. Čím lépe se o ně však budete starat, tím déle vám budou sloužit.

 

Máte o boty TERRENO High zájem? Neváhejte objednat.
Nenašli jste svou velikost? Napiště nám.