XPR S Pants - skutečně odolné kalhoty

Kalhoty XPR S Pants jsou ušité z kvalitní látky ve hnědo - zelené kombinaci, díky čemuž splývají s barvou okolí. Díky dobře padnoucímu střihu v nich však neuděláte ostudu ani v ruchu velkoměsta. Horní vrstva je pokryta vodu odpuzující vrstvou DWR®. Stejně jako ostatní výrobky Hillman jsou také XPR S Pants vybaveny vrstvou stříbra Silvergear®, která účinně likviduje kromě bakterií i tělesný pach. Na výběr máte ze dvou provedení kalhot XPR S - zimní a letní.

 

Letní model je oproti zimnímu poněkud odlehčený. Kalhoty mají vpředu dvě klasické kapsy a na bocích stehen velké cargo kapsy s tichým magnetickým zapínáním, elastickými držáky na náboje a kapsičkami na nůž.

Kalhoty si můžete v pase pohodlně upravit díky Velcro Beltlock® systému zapínání pomocí vysoce odolného suchého zipu s možností úpravy pasu až o 5 cm. Součástí kalhot je i praktický pásek.
Na zadní straně cargo kapes jsou dva otevíratelné větrací otvory, které můžete otevřít v případě, že je vám horko. 

 

Zimní model je vybavený ATMOTEC®INSPIRA membránou využívanou NASA pro americké astronauty, kterým zajišťovala ochranu před teplotními extrémy. Odvádí vlhkost pryč od těla a zároveň je voděodolná zvenčí. Prodyšnost 13 000 g/m2/24 hod Vám zaručí příjemné nošení při pohybu a vodní sloupec 20 000 mm zaručí, že zůstanete vždy v suchu.
I zimní typ kalhot XPR S je vybaven vrstvou stříbra Silvergear®, která účinně likviduje kromě bakterií i tělesný pach.
Naprosto jedinečnou součástí kalhot je však zvýšený, nanoflísem zateplený pás a na nohavicích spodní manžety na suchý zip. Co každý v zimě rozhodně ocení, je celozádový flísový díl, který si jednoduše připevníte zipem k opasku. Pokud by ani to nestačilo, je součástí tohoto dílu prostor pro vyhřívací dečku systému Heatmax. Ten může Vaše kalhoty vytápět až 4 hodiny. Zádový díl si můžete v případě potřeby odepnout. 


Kalhoty mají vpředu dvě klasické kapsy, které jsou rozdělené přepážkou, aby se obsah kapes nemíchal dohromady a na bocích stehen velké cargo kapsy s tichým magnetickým zapínáním, elastickými držáky na náboje a kapsičkami na nůž.


Díky těmto a dalším vylepšením se z kalhot XPR S Pants stává jedinečný parťák do nepříznivého počasí při lovu či na posedu. 

Zaujaly vás kalhoty XPR S Pants? Neváhejte si objednat letní, nebo zimní verzi. 
Nenašli jste svou velikost? Neváhejte nás kontaktovat.